Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bingo s4 - tomasetto - kilka pytań

warma-87 25 Sie 2013 18:07 3765 4
  • #1 25 Sie 2013 18:07
    warma-87
    Poziom 14  

Witam, mam problem z komputerem lpg Bingo S4.
    Mianowicie nie mogę się połączyć przez interfejs (sprawny bo ze stag 50 łączy bez problemu), ktoś robił chyba "porządek" z kablami i nie jestem pewny czy przewody diagnostyczne są na swoim miejscu.

bardzo prosiłbym o pomoc w ustaleniu nr PIN przewodów Tx i Rx w centralce bingo.

Co do drugiego pytania to chodzi mi o wielozawór (a raczej o wskaźnik poziomu LPG)

Jest to wielozawór tomasetto chille i w nim mialem zalożony wskaźnik BRC 0-90ohm
    dokładnie taki jak na zdjęciu.

Lecz problem w tym, iż on jest za duży by wejść w to gniazdo wielozaworu.
    Chciałbym uzyskać informacje jaki czujnik poziomu LPG będzie mi wskazywał poziom LPG w butli? (oczywiście do sterownika Bingo S4)

Mam nadzieje, że w miare jasno określiłem swoje problemy. Z góry dziękuje za udzielenie informacji.

0 4
  • #2 28 Sie 2013 09:32
    bohun2006
    Poziom 14  

poszukaj zwyklego czujnika poziomu gazu 0-50 ohmow i sprawa zalatwiona,nie mam polskiej klawiatury ale chyba sie domyslisz,ze l to jest l a nie l ,hehe
    pozdrawiam

0
  • #3 28 Sie 2013 22:05
    warma-87
    Poziom 14  

mam taki tylko iż on nie wskazuje, bo nie miesci sie w to czarne gniazdo i nie ma styku z butlą lpg

0
  • #4 29 Sie 2013 13:54
    bohun2006
    Poziom 14  

ten bedzie prawidlowo dzialal
    widze na fotce,ze masz nietypowy plastik na zegarze,moze to jest wlasnie problem,

Moderowany przez Błażej:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

0
  • #5 29 Gru 2013 17:28
    warma-87
    Poziom 14  

zakupiłem skaźnik i działa. Pozdrawiam i dziekuję za pomoc.

0