Witam
Drugi raz wymieniam to samo łożysko (strona bierna) w pralce EWT 1016 w odstępie 2 miesięcy do łożyska najprawdopodobniej dostaje się woda sądzę że z powodu źle założonej uszczelki (zaznaczona na zdjęciu) ktoś może ma schemat albo radę jak to dobrze poskręcać żeby nie dostawała się woda ?
Drugi raz wymieniam to samo łożysko (strona bierna) w pralce EWT 1016 w odstępie 2 miesięcy do łożyska najprawdopodobniej dostaje się woda sądzę że z powodu źle założonej uszczelki (zaznaczona na zdjęciu) ktoś może ma schemat albo radę jak to dobrze poskręcać żeby nie dostawała się woda ?