Witam.
Posiadam 2 fritzy 7330 i z jednego zrobilem AP. Gdy dostalem repeatera odlozylem fritza z ktorego byl zrobiony AP i dzisiaj gdy chcialem mu zrobic powrot do ustawien fabrycznych mam problem z jego komunikacja. Nie przydziela mi normalnego ip a jak narzuce 178.x badz 188.x to niby polaczy ale i tak przez strone nie wejde.
Macie jakies pomysly ?
Posiadam 2 fritzy 7330 i z jednego zrobilem AP. Gdy dostalem repeatera odlozylem fritza z ktorego byl zrobiony AP i dzisiaj gdy chcialem mu zrobic powrot do ustawien fabrycznych mam problem z jego komunikacja. Nie przydziela mi normalnego ip a jak narzuce 178.x badz 188.x to niby polaczy ale i tak przez strone nie wejde.
Macie jakies pomysly ?