Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

WIWA HD 90 dekoder nie działa, świeci się tylko zielona dioda

wbrewszystkim 27 Aug 2013 11:03 11382 5
    wbrewszystkim
    Level 1  
    Witam. Mam problem z dekoderem. Jeżeli go włącze to pali się tylko zielone światełko. Telewizor non sto skacze z koloru niebieskiego na obraza startowy czyli napis 'WIWA" na szaro-siwym tle. Próbowałam wyłączać i właczać wszystko jest tak samo. Pilot nie działa. Telewizor jest sprawny , ponieważ sprawdzałam na nim drugi dekoder i działał poprawnie.

Nie piszemy byle gdzie a tylko w działach do tego przeznaczonych. :!:
    Regulamin pkt 3.1.14.
    Przenoszę. [SP5ANJ]
    3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.
    egon42
    Level 37  
    Jeżeli tuner się nie uruchamia dalej to pewnie jest uszkodzony trzeba odesłać pewnie do naprawy gwarancyjnej.
    dropsek86
    Level 1  
    Problem może tkwić w oprogramowaniu. Miałem podobną sytuacje. Wgrałem softa ze strony producenta. Teraz wszystko śmiga. Pozdrawiam
    mczard
    Level 2  
    Mam dokładnie taki sam problem z WIWA HD50. Co ciekawe zaniosłem już go do serwisu, ale stwierdzili, że jest sprawny. Wróciłem do domu i faktycznie działał. Potem tuner został wyłączony na pilocie i ponownie już znowu nie chce działać.

Nie wiem, jak wgrać aktualizację oprogramowania, skoro w ogóle urządzenie się nie włącza.
    bogi
    Level 29  
    To jest standardowa przypadłość Wiwy z pamięcią flash. Jeśli na gwarancji to najlepiej wysłać do SERWISU.
    mczard
    Level 2  
    Dzięki za wyjaśnienie. Sprzęt niby mam na gwarancji, ale niestety zgubiłem paragon...