Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z logowaniem na serwisy

felipers 01 Wrz 2013 21:30 750 2
  • #1 01 Wrz 2013 21:30
    felipers
    Poziom 2  

Witam wszystkich chętnych mi pomóc. Problem jest takiego typu, że nie mogę zalogować się na portal Chomikuj. Ten i parę innych. Mam zainstalowany AVG antywirus, czyli teoretycznie komputer powinien być bezpieczny, aczkolwiek czasami mam problemy z zalogowaniem się na portale, a na Chomikuj nieda się wcale. Doradzi mi ktoś co z tym fantem począć? Mam Windows 7 Ultimate. Bardzo dziękuję wszystkim którzy podejmą się próby pomocy mi. ;)

EDIT: Postanowilem przyblizyc temat, generalnie dziala to tak ze gdy klikne ikonke ,,zaloguj,, kolko kreci sie przez chwile po czym staje i moge klikac do woli, przerywa sie krecenie niemal natychmiast. Probowalem odpalic na IE co nie pomoglo, posiadam AVG, robilem skan komputera przed chwila co czyni go bezpiecznym - prawdopodobnie. Potrzebuje rychlej pomocy panowie i panie... bede bardzo wdzieczny jezeli mam jakies trojany potrzebuje pomocy w ich wykryciu ;) same skany w poszukiwaniu rootkitow nic nie wykazaly...
    Nie rozumiem tez jednej rzeczy jak procesy bez PID moga istniec to raz, a dwa jak moga one nasluchwiac polaczenia z IP zewnetrznymi? Sa to jakies podsluchy czy czego jest to przyczyna? powylaczalem programy...

0 2
  • #2 03 Wrz 2013 10:58
    felipers
    Poziom 2  

nikt nie pomoze? jakies scany logow? tylko jak je czytac. co kolwiek podpowiedzcie !

0
  • #3 29 Gru 2013 20:18
    tonycalvados
    Poziom 8  

Już udzielałem odpowiedzi na podobne pytanie w tym serwisie, ale przypomnę:

Rozwiązanie tego problemu nie jest trudne - wystarczy użyć CCleanera
    (przy WYŁĄCZONYCH przeglądarkach) - należy zaznaczyć usunięcie:
    - Tymczasowe pliki internetowe
    - Cookies
    - Pamięć podręczna
    - Historia
    - Pliki Index.dat (w przypadku Internet Explorera).

Pomogło? ;-)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo