Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaki migomat kupić do 1800zł

mlody222226 02 Sep 2013 20:57 2652 3
    mlody222226
    Level 9  
    Witam od kilku dni zastanawia się jakiomigomat kupić do 1800zł z butla i osprzętem tak do 2100 potrzebuje go do spawania w gospodarstwie czasem coś w aucie jakąś maszynę lub chałpnictwo żeby dorobić jaką firmę proponujecię bo na alle jest tego massa widziałem magnumy czekam na propozycje i z góry dziękuję
    noopS
    Level 17  
    Najpierw zdecyduj się czy "Inverter" czy "Transformator". Jeżeli trafo to wiadomo, że za taką cenę to tylko "aluminiok" nic więcej nie kupisz. Pozatym ciężar okrutny. Jeśli chodzi o Inwertery to są bardziej mobilne i mają bardziej sztywne parametry niż "aluminikoi".
    Ja osobiscie jak za taką cenę to polecam MIG200 /MMA: http://spawsc.pl/pl/spawalnictwo/inwerterowe/mig-200-inwerter-mma
    Na allegro znajdziejsz trochę taniej niż na tej stronie.
    Osobiscie tym spawałem, ma funkcję regulacji "indukcyjności", dodatkowo ma funkcję spawania elektrodą (transformatorowe tego nie posiadają) w razie czego. Pozatym kółka upraszczają transport.
    Jeżeli chodzi o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to wszystkie Magnumy są naprawiane w serwisie w Krakowie. Serwis raczej solidny choć czasami trudno się dogadać.
    mlody222226
    Level 9  
    A co lepsze Półautomat MIG 205 L Magnum do LUTOSPAWANIA czy
    mlody222226
    Level 9  
    Kupiłem mig 200mma firmy magnum polecam z maska i butla wyszło ponad 2000zł ale opłaca się