Ogólnie komp startuje. Wywala się po załadowaniu wszytkich .vxd
Słyszałem, że to może być problem z obsługą portu AGP. Problem polega na tym, że nie moge wrócić do poprzedniej wersji Biosu (nie zrobiłem backupu
) Na necie nie można dorwać starego biosu i lipa!
Model płyty: CLAYTON ApolloPro+ AT na slocie1
może ktoś ma lub wie jak temu zaradzić.
Dzięki za wszelkie info.
Słyszałem, że to może być problem z obsługą portu AGP. Problem polega na tym, że nie moge wrócić do poprzedniej wersji Biosu (nie zrobiłem backupu
Model płyty: CLAYTON ApolloPro+ AT na slocie1
może ktoś ma lub wie jak temu zaradzić.
Dzięki za wszelkie info.