Kupiłem taki piecyk będzie montowany przez instalatora za 3 miesiące, jedyne co zrobiłem to z ciekawości włożyłem baterii które były w zestawie licząc że zapali się jakaś dioda lub wyświetlacz. A tu nic nawet po naciśnięciu przycisku w piecyku, tak ma być? Baterie sprawdzałem są w pełni sprawne i prawidłowo włożone. Nie chce żeby podczas instalacji okazało się że był uszkodzony. Tak ma być po włożeniu baterii zero reakcji na piecyku nie zainstalowanym na ścianie.