logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Junkers WRDP-11 - Mam pytanie do fachowców którzy znają ten model piecyka.

ruff22 06 Wrz 2013 01:33 4470 3
REKLAMA
  • #1 12706531
    ruff22
    Poziom 20  
    Posty: 359
    Pomógł: 23
    Ocena: 9
    Kupiłem taki piecyk będzie montowany przez instalatora za 3 miesiące, jedyne co zrobiłem to z ciekawości włożyłem baterii które były w zestawie licząc że zapali się jakaś dioda lub wyświetlacz. A tu nic nawet po naciśnięciu przycisku w piecyku, tak ma być? Baterie sprawdzałem są w pełni sprawne i prawidłowo włożone. Nie chce żeby podczas instalacji okazało się że był uszkodzony. Tak ma być po włożeniu baterii zero reakcji na piecyku nie zainstalowanym na ścianie.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 12706657
    valdimazur
    Poziom 17  
    Posty: 110
    Pomógł: 29
    Ocena: 110
    Tak ma być. Terma pracuje dopiero po podpięciu do wody i gazu. Kontrolki świecą sie podczas pracy urządzenia . Poczytaj instrukcję obsługi
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 12706661
    piracik
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4060
    Pomógł: 557
    Ocena: 1976
    Tak ma być. Nic nie wyświetla aby oszczędzać baterię. Inaczej musiałbyś wymieniać je co dwa miesiące.
  • #4 12707786
    ruff22
    Poziom 20  
    Posty: 359
    Pomógł: 23
    Ocena: 9
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Faktycznie ma to sens inaczej baterie by poszły.
REKLAMA