Witam,
proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki mojej kilkuletniej zmywarki.
Na początku cyklu zmywania pobiera za mało wody (nie ma wody na dnie zmywarki) i po kilku minutach ramiona natryskowe przestaja się obracac. Grzałka grzeje dalej, zegar leci, ale dysze się nie obracają. Po wlaniu około 2 litrów wody zmywarka zaczyna normalnie pracować, ale nie kończy cyklu zmywania, zatrzymuje się na ostatniej minucie, słychać że pompa buczy. Naczynia sa mokre (zmywarka nie nagrzewa sie i naczynia sa zimne). Przy programie normalnym 65 po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu na wyswietlaczu nie pojawia sie czas programu "34". Po resecie jest ok.
Zmywarka zachowuje się tak na każdym z cyklów mycia.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc
proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki mojej kilkuletniej zmywarki.
Na początku cyklu zmywania pobiera za mało wody (nie ma wody na dnie zmywarki) i po kilku minutach ramiona natryskowe przestaja się obracac. Grzałka grzeje dalej, zegar leci, ale dysze się nie obracają. Po wlaniu około 2 litrów wody zmywarka zaczyna normalnie pracować, ale nie kończy cyklu zmywania, zatrzymuje się na ostatniej minucie, słychać że pompa buczy. Naczynia sa mokre (zmywarka nie nagrzewa sie i naczynia sa zimne). Przy programie normalnym 65 po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu na wyswietlaczu nie pojawia sie czas programu "34". Po resecie jest ok.
Zmywarka zachowuje się tak na każdym z cyklów mycia.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc