Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam603mariusz napisał:tylko problem z uszczelnieniem od góry wylewającej się wody jak na zdjęciu,czy są jakieś uszczelki lub inny sposób.
.
krakarak napisał:Wanna jest niższa. Co za pasjonujący temat ...