Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit BAAN 10 - Indestit BAAN 10 non stop chłodzi

hyziolord 13 Wrz 2013 08:20 2295 0
  • #1 13 Wrz 2013 08:20
    hyziolord
    Poziom 1  

Witam, mam problem z lodówką Indesit BAAN 10. Otóż praktycznie cały czas chłodzi, na dolnej półce nie mogę nic zostawić bo zamarza. Ustawiłem najpierw na maksa termostat, jednak zmniejszyłem na minimum i jest troszkę lepiej bo wcześniej zamarzało w całej lodówce, a teraz tylko na dolnej półce, ale na środkowej też jest bardzo niska temperatura, jedynie na górnej jest jako tako ok, chociaż pomidorek też ciutkę przymarza. Co może być przyczyną? Czy dobrze dedukuję że termostat jeżeli kręci się leciutko bez oporów, bez przeskoków, jedynie gdy przełączam z minimalnej skali na 0 (teoretycznie wyłączenie lodówki) to jest duży opór i przeskok. Dodam że czasem zmieniając ponownie z 0 na minimum lodówka się wyłącza - dlatego właśnie w moim mniemaniu jest to termostat.
    Dodam jeszcze iż lodówka była w mieszkaniu do którego się wprowadziłem tydzień temu, dłuższy czas stała wyłączona. Aktualnie jestem w trakcie dowiadywania się o stan gwarancji ;)
    Czy się mylę? A jeżeli jest tak jak myślę to czy wymiana termostatu w tym modelu jest trudna ?

Z góry dziękuję za wszelakie odpowiedzi.

2 0