Mam Kabel Euro-Euro Podłaczony do Magnetowidu i Chce Wyprowadzic Dzwięk Pod Wieze i Nie Wiem Do Do Których Nózek Przylutowac Kabele z Cinchami ???Z Góry dzieki Za Pomoc!!!Pozdrawiam
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]