Witam!
Raz na jakiś czas (zwykle w całkowicie losowym czasie) przy normalnej pracy gdy komputer nie jest jakoś szczególnie obciążony procesami, tak po prostu gdy przykładowo kliknę w logo strony głównej jakiegoś serwisu system otworzy mi całkowicie nowe okno przeglądarki zamiast zrobić to w poprzednim, to samo jest z otwartymi programami na pasku zadań, gdy kliknę w obojętnie jaką aplikację żeby ja wywołać to po prostu mi się zdubluje. Restart pomaga ale jak pisałem ten irytujący problem potrafi "uruchomić się" w losowym momencie. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, skanowałem esetem, próbowałem wyłączać jakieś moim zdaniem podejrzane procesy, nie chcę przeinstalowywać systemu więc to odpada. Mam nadzieję że ktoś zrozumiał moje wypociny, dzięki z góry!
Raz na jakiś czas (zwykle w całkowicie losowym czasie) przy normalnej pracy gdy komputer nie jest jakoś szczególnie obciążony procesami, tak po prostu gdy przykładowo kliknę w logo strony głównej jakiegoś serwisu system otworzy mi całkowicie nowe okno przeglądarki zamiast zrobić to w poprzednim, to samo jest z otwartymi programami na pasku zadań, gdy kliknę w obojętnie jaką aplikację żeby ja wywołać to po prostu mi się zdubluje. Restart pomaga ale jak pisałem ten irytujący problem potrafi "uruchomić się" w losowym momencie. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, skanowałem esetem, próbowałem wyłączać jakieś moim zdaniem podejrzane procesy, nie chcę przeinstalowywać systemu więc to odpada. Mam nadzieję że ktoś zrozumiał moje wypociny, dzięki z góry!