Dzień dobry.
Mam panel NS5-SQ00B-V1. Podczas startu panela pojawai się ERROR 10 : Fali In loading file or exectuting programs : Please recover the system program.
Wersja panela 3.10.
Teraz gdy mam aktywny błąd nr 10 – urządzenie nie jest wykrywane przez PC ( łączę się w celu wgrania nowego projektu).
Podczas próby wgrania nowego systemu na końcu transferu wyskakuje błąd.
Czy ma ktoś podobny panel z systemem do niego? Wydaje mi się że najprościej byłoby Zrobić obraz karty pamięci i spróbować wgrać do mojego panela.
Za obraz mogę oddać punkty.
Dziękuję
Mam panel NS5-SQ00B-V1. Podczas startu panela pojawai się ERROR 10 : Fali In loading file or exectuting programs : Please recover the system program.
Wersja panela 3.10.
Teraz gdy mam aktywny błąd nr 10 – urządzenie nie jest wykrywane przez PC ( łączę się w celu wgrania nowego projektu).
Podczas próby wgrania nowego systemu na końcu transferu wyskakuje błąd.
Czy ma ktoś podobny panel z systemem do niego? Wydaje mi się że najprościej byłoby Zrobić obraz karty pamięci i spróbować wgrać do mojego panela.
Za obraz mogę oddać punkty.
Dziękuję