Witam, posiadam w zakładzie sterownik OMRON SYSMAC CQM1 CPU41-V1 - nie mogę ściągnąć z niego projektu poprzez pheriphelial, używam Programera 9. Trzeba w nim jakieś zworki poprzestawiać?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam