Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha RX-350 dobór kolumn do amplitunera

MatiRybka 19 Paź 2013 16:45 1611 2
  • #1 19 Paź 2013 16:45
    MatiRybka
    Poziom 6  

Witam, posiadam amplituner Yamaha RX-350. sprawny po dziś dzień, grają pod nim głośniki Sony ss-h2900, niestety dogorywają, popękały membrany ze starości, a nie chce się bawić w naprawy ich, nie mam czasu. Te kolumny grały dosyć dobrze, chciałbym kupić sobie jakieś inne, myślałem żeby kupić sobie jednego suba i dać go na mostek, i dwie kolumny. Co o tym myślicie i jakie zestawy mi polecacie? Dodam że impendancja jest 6 Ohm, a mostek 12.

0 2
  • #2 19 Paź 2013 17:00
    galica7
    Poziom 26  

Musisz podać typ muzyki jakiej słuchasz i le pieniędzy masz do wydania. Myślę że wtedy ktoś ci coś doradzi. Moim zdaniem standardowe stereo wystarczy :D Np Altony110 znajdziesz już za 300zł

0
  • #3 19 Paź 2013 17:12
    MatiRybka
    Poziom 6  

Słucham przeważnie rock, techno, pop. Lubie głęboki bass i uderzenie, ale też czasem gdy robię coś to wystawiam kolumny na balkon i grają sobie, więc też w miarę muszą być wytrzymałe, budżet to ok 500 zł, ale jak coś mnie zaciekawi i będzie warte to coś się dorzuci. Myślałem żeby kupić sobie coś takiego takiego jak SKYTEC SL6 lub SL8 i do tego suba jakiegoś, ale to też takie chińskie więc pewnie cienko zagra. Myślałem też żeby kupić jakieś kolumny, do tego kupić głośnik stx i zrobić suba, już sam nie wiem co zrobić dokładnie, potrzebuje pomocy.

1
  Szukaj w 5mln produktów