Witam zaczne nowy temat jeszcze raz bo wcześniej sie nie popisałem. Myśle o zbudowaniu subwoofera do mojego amplitunera Yamaha rx-v357 i kolumieniek eltax dicovery ale nie wiem od czego zacząć bo jestem w tej dziedzinie początkujący.
Myślałem o wybraniu głośnika Stx GDN-32-300-4-SC lub visaton W 250 S 4 (chcę uzyskać czysty miękki i dynamiczny basik do muzyki techno) ale sam nie wiem który. No i jeszcze który z nich wybrać: 8ohm czy 4 ohm i dlaczego akurat ten.
Podajcie mi linki do stron gdzie kupie odowiedni wzmacniacz filtry i układ żeby sub sam sie załączał po otrzymaniu sygnału. Czm to wszystko zasilić ?
Prosze o pomoc
Myślałem o wybraniu głośnika Stx GDN-32-300-4-SC lub visaton W 250 S 4 (chcę uzyskać czysty miękki i dynamiczny basik do muzyki techno) ale sam nie wiem który. No i jeszcze który z nich wybrać: 8ohm czy 4 ohm i dlaczego akurat ten.
Podajcie mi linki do stron gdzie kupie odowiedni wzmacniacz filtry i układ żeby sub sam sie załączał po otrzymaniu sygnału. Czm to wszystko zasilić ?
Prosze o pomoc