Witam
W epsonie xp-202 jakis czas temu załadowałem nowy czarny tusz, przez pewien czas prawdopodobnie wszystko było drukowane przez mieszanie kolorowych tuszów, w chwili obecnej skończył mi się jeden z kolorowych tuszów (błękitny), gdy chcę coś wydrukować (czarno-biało) wyświetla się komunikat o wymianie błękitnego tuszu.
Czy jest możliwość drukowanie z pustym pojemnikiem ?,jak to zrobić? tusz czarny jest pełen.
Pozdrawiam
kubay96
W epsonie xp-202 jakis czas temu załadowałem nowy czarny tusz, przez pewien czas prawdopodobnie wszystko było drukowane przez mieszanie kolorowych tuszów, w chwili obecnej skończył mi się jeden z kolorowych tuszów (błękitny), gdy chcę coś wydrukować (czarno-biało) wyświetla się komunikat o wymianie błękitnego tuszu.
Czy jest możliwość drukowanie z pustym pojemnikiem ?,jak to zrobić? tusz czarny jest pełen.
Pozdrawiam
kubay96