Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Outlook - MS Outlook 2013 i wp.pl - duża liczba wiadomości e-mail.

looksus100 26 Oct 2013 18:44 2868 1
    looksus100
    Level 1  
    Witam,
    posiadam pocztę na wp.pl, która obsługiwana jest przez MS Outlook 2013.
    Na poczcie wp.pl mam około 16 000 wiadomości email. Wszystko działało dobrze, miejsce w plikach danych jest, dysk nie jest przepełniony. W pewnym momencie przy odbieraniu zaczął wyskakiwać błąd 0x80004005. Szukalem rozwiązań na forach ale nic nie pomagało. Przeinstalowalem Office, usunalem dane konta w Outlook i wszystko zrobilem na świeżo (konfiguracja POP3 i IMAP). Przy Konfiguracji POP3 wyskakiwał mi błąd, że poczta nie obsługuje pobierania nagłówków, więc pobrałem całą zawartość i wtedy na końcu wyskoczył mi błąd, że nie można pobrać 4 wiadomości i po tym komunikacie wykskiwał już wcześniej wspomniany błąd 0x80004005 (pobieranie nie działa, wysyłanie działa). Spróbowałem konfigurację IMAP, lecz nie chciało to działać, Outlook się strasznie przywieszał - duża ilość wiadomości.

Tutaj moje pytanie - Czy da się zrobić na poczcie wp.pl tak, aby stare maile (np. od pol roku do wstecz) przenieść do innego folderu utworzonego osobiście i pozostawić tylko maile do 6 msc i wtedy Outlook będzie ściągał tylko to co zostało w folderze ODEBRANE ?
    Czy polecacie jakąś inną sensowną radę aby pobrać tylko część maili z poczty wp.pl ?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.
    demolk_11
    Level 1  
    Świetne pytanie. A jak skonfigurowałeś sobie tę pocztę? Bo ja mam problem z połączeniem się z serwerem poczty wychodzącej SMTP :(