Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson XP-205 - Brak kolorowych tuszy a drukowanie

27 Paź 2013 22:04 2478 2
  • Poziom 7  
    Witam posiadam drukarkę Epson XP-205 i skończyły mi się kolorowe tusze ale czarny mam do pełna chciałbym wiedzieć czy to normalne w tych drukarkach że jak nie ma wszystkich kolorów to nie można nic wydrukować cały czas wyskakuje mi monit o pustych tuszach a jakby nie było w trybie mono powinno się dać druknąć nawet nie mogę nic zeskanować w trybie czarno-białym.

Drugi problem to że drukarka nie łączy się przez Wi-Fi ta funkcja działała przez może dwa tygodnie a teraz drukarka nie jest wykrywana sprawdzałem to na innym laptopie z czystym systemem i innym ruterem i nie można w żaden sposób zainstalować drukarki przez Wi-fi. Chciałem zaktualizować soft drukarki przez oprogramowanie epsona za pomocą kabla i też wyskakuje że błąd że prawdopodobnie brak połączenia z drukarką
  • Poziom 23  
    Odnośnie pierwszego pytania. Tak, to normalne. Musisz mieć zawsze wszystkie tusze, niezależnie co i w jakim kolorze drukujesz. Ale skaner powinien działać normalnie, oczywiście przy skanowaniu do komputera a nie kopiowaniu.
  • Poziom 7  
    Oki rozumiem a co z tym Wi-Fi czym to może być spowodowane przez jakiś czas to działało a teraz nie chce się połączyć nawet jak chciałem zaktualizować oprogramowanie drukarki przez USB to wywala cały czas błąd i prawdopodobne przyczyny. A w jaki sposób sygnał z laptopa jest wysyłany do drukarki ? czy taka drukarka powinna działać z każdym standardowym ruterem czy też może musi mieć określone opcje?