Mam problem otóż postawiłem sobie serwer apache 2.2,mam router przekierowałem dwa porty,80 i 443 do mojego ip i nie widzę napisu It Works a jedynie napis Empty, a po wpisaniu localhost działa, i tutaj pytanie czy ja coś muszę zmienić, czy może to coś z usługodawcą?