Witam,
Mam problem z automatyką VTS - Sterownice VS 10-75 CG OPTIMA, otóż wszystko zostało skonfigurowane, działało prawidłowo i po tygodniu działania na panelu HMI pojawia się A14_Troom brak czujnika pomieszczeniowego HMI. Aplikacja nastawiona na czujnik wiodący nawiewu. Co ciekawe czujnik jest w wejściach temperaturowych widziany i wskazuje prawidłową wartość. Co może być przyczyną takiego problemu? Nie mam advance zatem zostaje mi tylko konfiguracja przez HMI.
pozdrawiam
Mam problem z automatyką VTS - Sterownice VS 10-75 CG OPTIMA, otóż wszystko zostało skonfigurowane, działało prawidłowo i po tygodniu działania na panelu HMI pojawia się A14_Troom brak czujnika pomieszczeniowego HMI. Aplikacja nastawiona na czujnik wiodący nawiewu. Co ciekawe czujnik jest w wejściach temperaturowych widziany i wskazuje prawidłową wartość. Co może być przyczyną takiego problemu? Nie mam advance zatem zostaje mi tylko konfiguracja przez HMI.
pozdrawiam