Witam. Dziś telefon sam się zrestartował i po tym pojawiła się ikonka białego wykrzyknika na niebieskim tle. Znajduje się na wyświetlaczu tam gdzie jest symbol baterii, karty, głośnika. W instrukcji nie ma opisanej takiej ikony, obecnie wszystko niby działa dobrze. Co może oznaczać ta ikona?