Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uniwersalny pilot emmerson RU35

JariP 24 Mar 2005 14:15 9561 2
  • #1 24 Mar 2005 14:15
    JariP
    Poziom 13  

Kupiłem pilot do tv Emmerson RU 35. Producent nie napisał jak dostroić go do telewizora. Na etykiecie wypisuje brednie o potrzebie wciśnięcia przycisku set+tv+kod=gotowy do użycia. Problem polega na tym ,że nie napisał jaki to kod.
    Oglądałem te etykietę ze wszystkich stron i upss, nic nie ma 8O . Wysyłałem maile do producenta ,ale ten chyba w wyniku "dbałości" o klientów nie odpisał (czyt. ma to głęboko w poważaniu ). Może ktoś z Was ma doświadczenie z takim lub podobnym "cudem techniki". Ja jako zupełny laik w tej kwestii nie dam sobie z tym rady. Proszę więc o rady i ewentualne sugestie jak powołać do życia to urządzenie. Telewizor to stary 10 letni Grundig (producent na etykiecie napisał ,że takowe też obsługuje). Za wszystki odpowiedzi z góry dziękuję.Pozdrawiam.

0 2
  • Pomocny post
    #2 24 Mar 2005 16:59
    Giciomen
    Poziom 17  

wiatm Set+tv dalej set i dalej naciskaj klawisz Power wielokrotnie aż wyłaczy sie tv ok 300 razy , zatwierdzenie klawisz tv, podobnie z vcr,dvd,sat itd

4
  • #3 25 Mar 2005 14:30
    JariP
    Poziom 13  

Giciomen napisał:
    wiatm Set+tv dalej set i dalej naciskaj klawisz Power wielokrotnie aż wyłaczy się tv ok 300 razy , zatwierdzenie klawisz tv, podobnie z vcr,dvd,sat itd

Jeszcze nie wierze ,ale on naprawde działa . Wielkie dzięki!!!!!!!! :D

0