Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz do Tonsil Altus 75, zgc-40-8-580 oraz Space' 86

29 Dec 2013 23:43 1338 5
  • Pupil
    Poszukuję wzmacniacza do do Tonsil Altus 75, zgc-40-8-580 oraz Space' 86 :)
    Jak na razie mam tylko Altusy :P Niedługo zamierzam zakupić resztę. Chce byc przygotowany ile kasy na wzmacniacz bym musiał wydać :)
    A i chciałbym taki z możliwością wyłączenia (nie poprzez wyciagniecie kabli) którejś pary kolumn :P
  • Level 14  
    Jeden wzmacniacz do 3par kolumn ? Niezbyt mądre posunięcie z kilku względów... Jeśli kolega będzie chciał wyłączyć w danym momencie jaką parę kolumn, to radzę kupić wzmacniacz gdzie można podpiąć 2pary kolumn (a+b) i wtedy się ustawia czy gra jedna para czy dwie. Na wzmacniacz można wydać i 50zł jak i 5tysięcy. Najlepiej oszacować granicę kwoty jaką będzie można wydać, dopiero potem można szukać.
  • Pupil
    Ok, do Alt 75 mam wzmacniacz, pozostaje kupić 2-gi to tych mniejszych. Kwota max 300zł :)
  • Level 14  
    Tak z ciekawości, co to za wzmacniacz ?
    Hmm, może coś z Yamahy ? Np. model A-520. Czasem bywają w małej cenie. Tak poza tym, to może Pioneery seria a-3xx, Denon PMA-300. Tego ostatniego widziałem ostatnio za 300zł z hakiem. Warto rozejrzeć się też za Sony Ta-F2xx.
  • Level 8  
    Ja bym proponował Diora ws 442 góra 150 zł,altusv60 góra 10o zł(wersja expotrowa )bąź tosca 303 góra 250 zł.

JA sam mam altuski 110 pod ws 442 i spisują się świetnie.