Dzień dobry szanownym użytkownikom,
otóż mam pewien problem. Jakiś miesiąc temu spadł mi telefon Sony Xperia J ST26I, cały czas działał bez zarzutów. Byłem w serwisie i powiedzieli, że za wymianę szybki chcą ponad 350zł. Więc zrezygnowałem, lecz dzisiaj przeszukując allegro, zobczyłem, że jest do kupienia fabrycznie nowa szybka wraz z digitizeem za 70zł z wysyłką. Zamówiłem i zacząłem rozkręcać telefon, aby zdjąć starą szybką. Rozkręciłem go całkowicie, oczywiście zachowując szczególną ostrożność, zdąłem szybke z digitizeem, za pomocą płaskiego śrubokręcika, wypychając ją od wewnątrz, a potem dmuchałem ciepłym powietrzem z suszarki i powoli podważałem kartą, zeszło bez problemu, wiec skręciłem telefon, włożyłem baterie. I tutaj pojawił się problem. Otóż nie działa wyświetlacz, po prostu nic sie na nim nie pojawia, ale przyciski pod nim się świecą, przycisk daje wibracje, gdy włączam telefon, jaka może być przyczyna takiego zachowania telefonu?
Pozdrawiam,
Michał A.
otóż mam pewien problem. Jakiś miesiąc temu spadł mi telefon Sony Xperia J ST26I, cały czas działał bez zarzutów. Byłem w serwisie i powiedzieli, że za wymianę szybki chcą ponad 350zł. Więc zrezygnowałem, lecz dzisiaj przeszukując allegro, zobczyłem, że jest do kupienia fabrycznie nowa szybka wraz z digitizeem za 70zł z wysyłką. Zamówiłem i zacząłem rozkręcać telefon, aby zdjąć starą szybką. Rozkręciłem go całkowicie, oczywiście zachowując szczególną ostrożność, zdąłem szybke z digitizeem, za pomocą płaskiego śrubokręcika, wypychając ją od wewnątrz, a potem dmuchałem ciepłym powietrzem z suszarki i powoli podważałem kartą, zeszło bez problemu, wiec skręciłem telefon, włożyłem baterie. I tutaj pojawił się problem. Otóż nie działa wyświetlacz, po prostu nic sie na nim nie pojawia, ale przyciski pod nim się świecą, przycisk daje wibracje, gdy włączam telefon, jaka może być przyczyna takiego zachowania telefonu?
Pozdrawiam,
Michał A.