Witam,
Moja Nokia 6303i wpadła do wody jakieś 6 miesięcy temu po osuszeniu i wyczyszczeniu telefon normalnie się włączył na początku były problemy małe z zasięgiem nie mógł złapać albo gubił potem problem ustąpił i telefon działał normalnie.
Niestety, ale znowu coś się stało ponieważ, problem powrócił mimo 4 kresek telefon nie ma zasięgu albo w jednym miejscu ma jak obok położę to nie ma. Co mogło się uszkodzić, co należy wymienić?
Moja Nokia 6303i wpadła do wody jakieś 6 miesięcy temu po osuszeniu i wyczyszczeniu telefon normalnie się włączył na początku były problemy małe z zasięgiem nie mógł złapać albo gubił potem problem ustąpił i telefon działał normalnie.
Niestety, ale znowu coś się stało ponieważ, problem powrócił mimo 4 kresek telefon nie ma zasięgu albo w jednym miejscu ma jak obok położę to nie ma. Co mogło się uszkodzić, co należy wymienić?