#1 13195152 19 Sty 2014 16:45 Alf709 Alf709 Poziom 9 Posty: 6 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 13195152 19 Sty 2014 16:45 zmywarka elektrolux podczas mycia zrobiła zwarcie, teraz po włączeniu po ok 20sek.wywala korki.
#2 13195168 19 Sty 2014 16:48 Darkdarkman Darkdarkman Poziom 30 Posty: 1248 Pomógł: 120 Ocena: 253 Pomocny post? (+2) Post #2 13195168 19 Sty 2014 16:48 Wyrzuca zwykły bezpiecznik nadmiarowy, czy wyłącznik różnicowoprądowy?
#3 13195689 19 Sty 2014 18:42 Alf709 Alf709 Poziom 9 Posty: 6 Ocena: 2 Autor tematu Pomocny post? (+2) Post #3 13195689 19 Sty 2014 18:42 Zwykły bezpiecznik. Jak wybiło pierwszy raz to było czuć spalenizną
#4 13195739 19 Sty 2014 18:54 Darkdarkman Darkdarkman Poziom 30 Posty: 1248 Pomógł: 120 Ocena: 253 Pomocny post? (0) Post #4 13195739 19 Sty 2014 18:54 No cóż, jak rozkręcisz, to pewnie na pierwszy rzut oka będzie widać gdzie sterzliło.