Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

citroen xsara picasso - citroen xsara z nawigacją wymiana wyświetlacza

24 Jan 2014 22:22 5220 5
  • Level 1  
    Witam mam pytanie kupiłem niedawno XP 2002r 2.0 HDI z nawigacją bez pilota. Niestety nie mogę ustawić daty i godziny. Jest może możliwość wymiany wyświetlacza z przyciskami, żeby ręcznie ustawić datę i godzinę? proszę o pomoc
  • Level 2  
    tylko oddaj do skasowania stan licznika poniewaz stan z twojego kompa sam sie twm wpisze a jezeli w tym co wsadzisz stan bedzie wyzszy niz twoj to w twom kompie zapisze ci wyzszy stan z innego auta
  • Level 15  
    Ja rozwinę: Przebieg jest zapisany w dwóch miejscach: liczniku i BSI, po włączeniu zapłonu jest porównywany i niższy jest zapisany wyższym - czyli jeśli masz "swój" przebieg 200 tysięcy km i włożysz licznik z przebiegiem 350 tysięcy, to przy pierwszym uruchomieniu jako aktualny zostanie zapisany 350 tysięcy.

Jest to całkiem logiczne z serwisowego punktu widzenia - niezależnie czy wymieniasz licznik, czy BSI, to będziesz miał swój oryginalny przebieg - dlatego też w oficjalnej dokumentacji jasno napisali: niedozwolone jest testowanie tych dwóch elementów poprzez ich podmiankę.

Dlatego Kapsel napisał, żeby oddać do wyzerowania - wtedy po wymianie na ten nowy autor tematu będzie miał z powrotem swój przebieg na wyświetlaczu. ;)
  • Level 2  
    co za tym idzie przy sprzedaży autentyczny stan przebiegu auta ale jeśli kupujesz licznik i ktoś ci odpali go przy tobie zanim go zdemontuje i pokarze ci ze stan jest na 180 a ty masz 200 to możesz go spokojnie montować bo i tak nadpisze twój autentyczny stan licznika a kasacja kosztuje od 50 do 100 zl polot kosztuje 350 zł w salonie citroena wiem bo mam ten sam problem mam nawe i tez nie mogę ustawić godziny po za tym zdemontuj i sprawdz ile masz kostek stylu licznika bo są 3 wersje na allegro