naprawiałem niedawno takiego elemisa
Jeżeli nie masz pewności który z trzech wzmacniaczy na płytce jest uszkodzony to wymień wszystkie 3.
Ale lepiej sprawdź napięcie względem masy na płytce kineskopu, za małą diodą powinno być ok. 12 V DC - zasilanie układów
Miałem taki problem, że dioda przez którą dochodzi to zasilanie stopniowo siadała, na zimno (bez napięcia) wydawała się dobra, ale pod obciążeniem nie dawała wystarczająco prądu i napięciei nie dochodziło do ok. 12V DC
Jest tam też kondensator 16V elektrolit - gdyby napięcie było za małeto wymień go, u mnie kondenstaror ten był spalony, czarny.
Powodzenia
Schemat do tego elemisa ściągnałem z Elektrody
a jeszcze, po kikluminutowej pracy odbiornika wyłącz zasilanie z sieci i sprawdź ręką (palcami) czy wzmacniacze na płytce są ciepłe (powinny być!) jeżeli jakiś jest zimny tzn. że jest uszkodzony
jeżeli wszystki są zimne to brak zasilania - wtedy schemat Ci pomoże