Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ilość pełnych obrotów silnika i kierunek -edsim51

29 Sty 2014 22:33 1113 3
  • Poziom 7  
    Witam. Mam do napisania program, gdzie liczba obrotów silnika i kierunek obrotu jest nastawiany z klawiatury.
    Mam takie rozwiązanie: liczba obrotów silnika jest nastawiana z klawiatury, ale nie wiem, jak zrobić to samo z kierunkiem obrotu ;( to znaczy czy jest to poprawnie zrobione. Roboczo jest zmieniane switchem 0. Troche brak mi wiedzy. Proszę o pomoc.
    Program:
    start:

Kod: asm
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Moderowany przez dondu:

SYNTAX - Wklejając kod programu używaj proszę znacznika SYNTAX. Składnia jest wtedy kolorowana i łatwo kod analizować, a dodatkowo posty są krótkie.

• Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Prosiłam o pomoc a nie żeby mnie obrażać. ja tu nie chce żeby odwalać za mnie całą robote tylko prosze o wskazówki i Panie "muzealny znawco" nie życze sobie takich komentarzy.

Dodano po 3 [minuty]:

Poza tym jak masz kogoś obrażać to wogóle nie potrzeba twojej pomocy.Żegnam.a o pomoc prosze kogoś kto naprawde chce i może pomóc

Moderowany przez dondu:

Oj, więcej luzu prosimy :) Marek nie miał zamiaru Ciebie obrażać, wprowadzając element humoru na końcu swego postu - to naprawdę fajny gość. On chciał wiedzieć, co zmusza Ciebie do stosowania tak starej rodziny mikrokontrolerów. Dodałem Ci trochę punktów, bo mogą się przydać.

• Poziom 7  
    kto? wykładowca zmusza to oczywiste.