Witam
mam pytanie może ktoś podpowie jak zrobic(naprawić)zderzak .Otóż po wyjechaniu z lakierni zarysowałem zderzak.Zderzak był polakierowany i widac zadrapania az do powłoki czarnej (orgynalnej)Niestac mnie juz na pomalowanie zderzaka .Prosze o pomoc
Pozdrawiam
mam pytanie może ktoś podpowie jak zrobic(naprawić)zderzak .Otóż po wyjechaniu z lakierni zarysowałem zderzak.Zderzak był polakierowany i widac zadrapania az do powłoki czarnej (orgynalnej)Niestac mnie juz na pomalowanie zderzaka .Prosze o pomoc
Pozdrawiam