Nieznam sie na tych połączeniach ale jak odłonczylem przewody z pod tylnego siedzenia (połączenie do pływaka paliwa) by sprawdzić czy kontrolka rezerwy zgaśnie ,to po odłączeniu nie idzie zapalić silnika a koątrolka dalej świeci.Zrobiłem wiec tak że połączyłem przewody ,zapaliłem silnik i wtedy rozłączyłem ,silnik natychmiast zgasł
Musze jeszcze dodać że na tablicy rozdzielczej są dwie jednakowe kontrolki z ikonką paliwa ,jedna na dole wskaznika a druga u góry(opisuje cały czas tą na dole bo ta górna wogule nie świeci)
Pozdrawiam