Mam Opla Astre 1.6i rocznik 1991. Od dłuższego czasu mam poroblem z kontrolką paliwa która świeci mimo pełnego baku. Próbowałem już różnych rzeczy i z tego co zauwazylem, niewiem czy to jest prawidlowa reakcja w tym samochodzie że w momencie jak odlącze przewody doprowadzające do pływaka pod tylnim siedzeniem, samochód mi gaśnie. A przy rozłaczonej złaczce do tego pływaka wcale nie można zapalić samochodu.
Pozdrawiam
Pozdrawiam