Witam.
Zastanawiam się nad kupnem urządzenia wielofunkcyjnego Canon MG2550.
Chciałbym zapytać czy ma ktoś z was takie urządzenie oraz jak wygląda sprawa z napełnianiem zbiorniczków tuszem za pomocą strzykawki.
Wcześniej miałem Canona ip 2700 i byłem bardzo zadowolony (bezproblemowe napełnianie tuszy oraz bezproblemowy druk). Niestety Canon się poddał i wymieniłem go na HP deskjet 1050A i tutaj to już porażka... (Napełniane zbiorniczki zalewają papier, albo mimo, iż są pełne, to nie drukują a do tego HP nie ma możliwości wydruku na całej stronie i zostawia jakiś śmiesznie wielki marginez na końcu...).
Podsumowując to chciałbym zapytać was czy macie taką drukarkę oraz czy napełnianie jej tuszem nie nastrancza problemów?
A może polecicie jakieś inne w miarę tanie w zakupie i eksploatacji (samodzielne napełnianie tuszem) urządzenie wielofunkcyjne?
Pozdrawiam.
Zastanawiam się nad kupnem urządzenia wielofunkcyjnego Canon MG2550.
Chciałbym zapytać czy ma ktoś z was takie urządzenie oraz jak wygląda sprawa z napełnianiem zbiorniczków tuszem za pomocą strzykawki.
Wcześniej miałem Canona ip 2700 i byłem bardzo zadowolony (bezproblemowe napełnianie tuszy oraz bezproblemowy druk). Niestety Canon się poddał i wymieniłem go na HP deskjet 1050A i tutaj to już porażka... (Napełniane zbiorniczki zalewają papier, albo mimo, iż są pełne, to nie drukują a do tego HP nie ma możliwości wydruku na całej stronie i zostawia jakiś śmiesznie wielki marginez na końcu...).
Podsumowując to chciałbym zapytać was czy macie taką drukarkę oraz czy napełnianie jej tuszem nie nastrancza problemów?
A może polecicie jakieś inne w miarę tanie w zakupie i eksploatacji (samodzielne napełnianie tuszem) urządzenie wielofunkcyjne?
Pozdrawiam.