Do kompa 1 podłączony jest net i przez druga sieciowke drugi koputer.Net smiga bez problemu ale gdy koputer1 wchodzsi na serwer np gry to w tym czasie komp 2 nie widzi serwera.nie moga oba jednoczesnie zalogowac chyba ze serwer jest postrawiony na koputerze 1.prosze o pomoc w ustawieniu polaczenia aby wszystko bylo oki.Ustawienia jak do tej pory wszystkie auto.Z gory dziekuje