Witam serdecznie,
temat w którym poruszono sprawę płyty zasilającej TDK TBD295A-1 został zamknięty, z tego powodu tworzę nowy, zwłaszcza że w opinii kolegów forumowiczów to dosyć zawodna płyta i komuś może się to przydać. Sprawa ma się tak: płyta podaje napięcie na płytę sygnałową, natomiast nie podaje napięcia na inwertery. W dwóch miejscach jest mocno przypalona, wymieniłem jeden podwójny mosfet który gołym okiem wyglądał na spalony ale to nie pomogło. Ma ktoś może schemat obwodu wykonanego techniką powierzchniową na dolnej stronie płyty? Albo mógłby ktoś doradzić jak na tej płytce szukać spalonych elementów? Jest tego troszkę i wolałbym wszystkiego nie przelutowywać
temat w którym poruszono sprawę płyty zasilającej TDK TBD295A-1 został zamknięty, z tego powodu tworzę nowy, zwłaszcza że w opinii kolegów forumowiczów to dosyć zawodna płyta i komuś może się to przydać. Sprawa ma się tak: płyta podaje napięcie na płytę sygnałową, natomiast nie podaje napięcia na inwertery. W dwóch miejscach jest mocno przypalona, wymieniłem jeden podwójny mosfet który gołym okiem wyglądał na spalony ale to nie pomogło. Ma ktoś może schemat obwodu wykonanego techniką powierzchniową na dolnej stronie płyty? Albo mógłby ktoś doradzić jak na tej płytce szukać spalonych elementów? Jest tego troszkę i wolałbym wszystkiego nie przelutowywać