Witam!
Po zainstalowaniu realtek hd audio dźwięk przestał działać.
Myślałem że przez ten program, więc go odinstalowałem, a dźwięku dalej nie ma. ;(
Karta dźwiękowa: Creative AudioPCI (ES1371,ES1373)
Proszę o pomoc ;(
Po zainstalowaniu realtek hd audio dźwięk przestał działać.
Myślałem że przez ten program, więc go odinstalowałem, a dźwięku dalej nie ma. ;(
Karta dźwiękowa: Creative AudioPCI (ES1371,ES1373)
Proszę o pomoc ;(