Witam!
Ram: 2GB
System: Windows 7 x64...
Przy próbie włączenia programu, klikamy na .exe po czym kręci się kółko, potem znika i dopiero po kilku minutach program zaczyna się uruchamiać
Komputer nie jest zbytnio zaśmiecony!
Ram: 2GB
System: Windows 7 x64...
Przy próbie włączenia programu, klikamy na .exe po czym kręci się kółko, potem znika i dopiero po kilku minutach program zaczyna się uruchamiać
Komputer nie jest zbytnio zaśmiecony!