Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMICA PGCZ6411 - Nie działa połowa iskrowników

05 Kwi 2014 22:10 11097 6
  • Poziom 11  
    Witam
    Przestała mi działać połowa iskrowników w kuchence AMICA PGCZ6411. Jest szansa że palnik był zalany, ale prawdę mówiąc nie pierwszy raz, ale teraz połowa nie działa. Objaw jest dziwny bo działają po prawej stronie a nie działają po lewej. Tak się zastanawiam czy to tylko "kabelki" do lewej strony czy też jakiś poważniejszy problem. Jest wprawdzie na gwarancji, jeszcze z 2 miesiące, ale nie sądzę, żeby to zostało uznane na gwarancji.
    Może mi ktoś podpowie co to może być za problem? Generalnie ręce mam na tyle sprawne, że potrafię utrzymać śrubokręt i lutownica nie jest mi obca :-)
    Pozdrawiam
    Krzysiek
  • RenexRenex
  • Poziom 25  
    Zgłoś jak nie uznają gwarancji to się wykażesz
  • RenexRenex
  • Poziom 1  
  • Poziom 11  
    Wyłączniki raczej są sprawne, bo niezależnie który kurek przyciskam, słychać że iskrownik działa, tyle, że w połowie palników.
    Będę jutro dzwonił na infolinię i zobaczymy co powiedzą. Najgorsze, to że pewnie trzeba będzie to zdemontować i im dostarczyć.
  • Poziom 25  
    Może po zalaniu jest mokro i iskra przeskakuje pod płytą. Wysuszyć i powinno być OK
  • Poziom 1  
  • Poziom 11  
    Dziwna sprawa ale jeden z iskrowników zaczął normalnie pracować, a drugi też pracuje, bo widać iskrę ale dopiero po odpaleniu palnika ręcznie. Wygląda, że chodzi o izolację.
    Temat zamykam.