Witam
Przestała mi działać połowa iskrowników w kuchence AMICA PGCZ6411. Jest szansa że palnik był zalany, ale prawdę mówiąc nie pierwszy raz, ale teraz połowa nie działa. Objaw jest dziwny bo działają po prawej stronie a nie działają po lewej. Tak się zastanawiam czy to tylko "kabelki" do lewej strony czy też jakiś poważniejszy problem. Jest wprawdzie na gwarancji, jeszcze z 2 miesiące, ale nie sądzę, żeby to zostało uznane na gwarancji.
Może mi ktoś podpowie co to może być za problem? Generalnie ręce mam na tyle sprawne, że potrafię utrzymać śrubokręt i lutownica nie jest mi obca
Pozdrawiam
Krzysiek
Przestała mi działać połowa iskrowników w kuchence AMICA PGCZ6411. Jest szansa że palnik był zalany, ale prawdę mówiąc nie pierwszy raz, ale teraz połowa nie działa. Objaw jest dziwny bo działają po prawej stronie a nie działają po lewej. Tak się zastanawiam czy to tylko "kabelki" do lewej strony czy też jakiś poważniejszy problem. Jest wprawdzie na gwarancji, jeszcze z 2 miesiące, ale nie sądzę, żeby to zostało uznane na gwarancji.
Może mi ktoś podpowie co to może być za problem? Generalnie ręce mam na tyle sprawne, że potrafię utrzymać śrubokręt i lutownica nie jest mi obca
Pozdrawiam
Krzysiek