Mam karte funrarri na procesorze Atmega8515 i eeprom 24c256
Mam problem przy proghrmaowaniu karty funrarri. mam programator funprog phoenix. Otóż tak
1. Woła odemnie "int eeprom" a w zestawie wsadó tomiego jest tylko ext eeprom i flashe.
2. Kiedy chce zaprogramować ext eeprom j2progiem, to po 5 linijkach wyskakuje mi zawsze błąd i nie wiem dlaczego. (loader jest zaprogramowany)
3. w zestawie wsadów tomiego są wsady dla 8861 a nie ma dla 8515 nigdzie.
głównie mnie dziwi ten drugi problem.
Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś byłby wstanie mi pomóc
Mam problem przy proghrmaowaniu karty funrarri. mam programator funprog phoenix. Otóż tak
1. Woła odemnie "int eeprom" a w zestawie wsadó tomiego jest tylko ext eeprom i flashe.
2. Kiedy chce zaprogramować ext eeprom j2progiem, to po 5 linijkach wyskakuje mi zawsze błąd i nie wiem dlaczego. (loader jest zaprogramowany)
3. w zestawie wsadów tomiego są wsady dla 8861 a nie ma dla 8515 nigdzie.
głównie mnie dziwi ten drugi problem.
Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś byłby wstanie mi pomóc