Witam. Posiadam kompletną wieżę ATS 361, niestety w amplitunerze uszkodzeniu uległy końcówki mocy, są one nie do dostania w Polsce. Wieża jest w dobrym stanie, potrzebuję więc amplitunera.
Chętnie odkupię taki, za przyzwoitą cenę. Stan wizualny dowolny, techniczny- radio nie musi stroić, podświetlenia może nie być, najważniejsze, aby był dźwięk.
Postu proszę nie usuwać, może wisieć nawet rok, gdyż nie spocznę aż nie znajdę tego amplitunera!
Zdjęcie poglądowe:
Kontakt:
PW
Tel: 505 359 989
Proszę nie pisać, że końcówki mocy można dostać, bo wiem o tym, ale uszkodzone jest więcej podzespołów.
Chętnie odkupię taki, za przyzwoitą cenę. Stan wizualny dowolny, techniczny- radio nie musi stroić, podświetlenia może nie być, najważniejsze, aby był dźwięk.
Postu proszę nie usuwać, może wisieć nawet rok, gdyż nie spocznę aż nie znajdę tego amplitunera!
Zdjęcie poglądowe:
Kontakt:
PW
Tel: 505 359 989
Proszę nie pisać, że końcówki mocy można dostać, bo wiem o tym, ale uszkodzone jest więcej podzespołów.