Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nissan x-trail t30 - opis przewodów panela sterowania szybami

rzvip 23 Kwi 2014 13:43 5130 5
  • #1 23 Kwi 2014 13:43
    rzvip
    Poziom 11  

Witam
    Planuje w moim nissanie zamontować automatyczne domykanie szyb po zamknięciu auta. W tym celu jest mi potrzebny opis przewodów w panelu sterowania szybami w drzwiach kierowcy. Z góry dziękuje za pomoc

1 5
  • #3 25 Kwi 2014 23:14
    rzvip
    Poziom 11  

Dziękuje za szybką pomoc
    Może już ktoś z kolegów rozgryzł sposób podłączenia automatu domykania szyb?

0
  • #5 11 Maj 2014 23:28
    rzvip
    Poziom 11  

Sterowniki - automaty domykające mam CARPROTECT i znam jego zasadę działanie i wiem jakie kolory kabli do czego służą.
    nissan x-trail t30 - opis przewodów panela sterowania szybami
    Problem mam po stronie instalacji samochodowej. Z wcześniejszych podpowiedzi zorientowałem się pin 2, 4, 10 i bodaj 14 to przewody do poszczególnych drzwi - do podnoszenia szyb, ale potrzebuje złapać 12V po włączeniu zapłonu.
    Nie wiem też jakie prądy są w 3 pinowym złączu w panelu sterowania szybami po stronie kierowcy
    Za wszelkie wskazówki porady będę kontent

0
  • #6 28 Maj 2014 14:22
    rzvip
    Poziom 11  

Opracowałem instrukcje dotyczącą podłączenia uniwersalnego automatu domykającego 4 szyby w samochodzie Nissan X-Trail T30 bez konieczności cięcia oryginalnej instalacji. Instrukcja w załączniku. Mam nadzieje że będzie przydatna, gdyż na różnych forach, stronach tematycznych i grupach dyskusyjnych w Polsce bardzo mało informacji na temat tego auta

0
    Załączniki: