Witam. Mam bardzo dziwny problem ze swoją zmywarką. Pewnego dnia wyskoczył błąd przelania więc ją rozebrałem. Wody było nie dużo ale na tyle że zadziałał wyłącznik ze styropianowym pływakiem. Po postawieniu jej na kołeczkach obserwowałem skąd cieknie. Cieknie z rynienki pod drzwiami. Pierwsze co zrobiłem do dokładnie ją wyczyściłem. Wszystko było drożne itd. Problem nadal był. po rozebraniu drzwi okazało się że nie cieknie tak jakby było za dużo wody tylko co parę sekund podczas obracania się śmigła. kilka kropel dosłownie czasem leci ciurkiem z rynienki pod drzwiami. Czy istnieje możliwość taka że po wymianie w/w uszczelki pod drzwiami problem zostanie zlikwidowany? Jak podniosłem zmywarkę z przodu o 2 cm problem ustał.
ew proszę o zdjęcie jak powinno wyglądać "połączenie" uszczelek w drzwiach. Dokładnie w prawym dolnym rogu zmywarki.
I mam pytanie czy uszczelka VMI000099 będzie odpowiednia?
ew proszę o zdjęcie jak powinno wyglądać "połączenie" uszczelek w drzwiach. Dokładnie w prawym dolnym rogu zmywarki.
I mam pytanie czy uszczelka VMI000099 będzie odpowiednia?