Witam , szukam kamery która ma funkcję nagrywania kilkaset klatek na sekundę .
Chodzi mi o o to by przy odtwarzaniu nagrania 25 kl/s nagrany obraz w zwolnionym tempie był ostry i wyraźny .
Kamerę potrzebuje głównie do nagrywania amatorskich teledysków ale przyda się też w podróży .
Jedyny model jaki znalazłem to SAMSUNG HMX-S15BP jest w tej chwili na allegro lecz nie znalazłem opinii na jej temat .
Środki przeznaczone na ten cel to max 1500 zł chyba że okaże się że warto dołożyć troszkę więcej do lepszego sprzętu .
Chodzi mi o o to by przy odtwarzaniu nagrania 25 kl/s nagrany obraz w zwolnionym tempie był ostry i wyraźny .
Kamerę potrzebuje głównie do nagrywania amatorskich teledysków ale przyda się też w podróży .
Jedyny model jaki znalazłem to SAMSUNG HMX-S15BP jest w tej chwili na allegro lecz nie znalazłem opinii na jej temat .
Środki przeznaczone na ten cel to max 1500 zł chyba że okaże się że warto dołożyć troszkę więcej do lepszego sprzętu .