logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz zastępczy dla HK 680 - moc, bas, dynamika, alternatywy?

pestkacz 28 Kwi 2014 20:07 1380 0
REKLAMA
  • #1 13551666
    pestkacz
    Poziom 9  
    Posty: 11
    Witam!

    Zepsuł mi się mój ukochany wzmacniacz HK 680 :(

    Aktualnie szukam serwisu, który by go naprawił, ale równocześnie chciałbym prosić o typy wzmacniaczy, które:
    1. mogłyby go godnie zastąpić (gdyby naprawa okazała się niemożliwa) - chodzi mi moc, kontrolę basu i dynamikę, ktoś kto go słuchał wie o czym mówię
    2. mogłyby być godnym zmiennikiem (gdyby reaktywacja się udała :)) - awaria miała miejsce w sobotę i dwie i pół doby bez muzyki są najczarniejszym koszmarem i potrzebuję czegoś w zastępstwie (może być nawet amplituner)

    Źródłem są PS3 (jako CD) i gramofon (mam przedwzmacniacz gramofonowy więc wejście Phono nie jest konieczne). Wszystko to idzie do kolumn Elac 68.2.

    Całość przy muzyce, której słucham (electro, hip hop, downtempo, house) wypadała znakomicie i tego oczekiwałbym po następnym zakupie :)

    Przed zakupem rozważałem jeszcze Onkyo Integra 8850, po zakupie słyszałem dobre opinie o Denon PMA 980 - w podobnych pieniądzach, ale jak wiadomo brzmienie jest kwestią gustu :)

    Kwota do wydania - 700 zł, ale jeśli byłaby okazja "na coś ekstra" to może dojść do 1000 zł. Mówimy oczywiście o sprzęcie używanym :)

    Dzięki za wszystkie STEREO typy! :)
  • REKLAMA
REKLAMA