Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hp nx6110 Special Home Edition

12 Apr 2005 14:09 690 1
  • Level 10  
    Witam. Chciałbym Zakupic komputer wymieniony w temacie. Wyposazony jest w procesor I. Celeron M 350 1,3 GHz, 512 RAM i grafikę Intel Media Accelerator 900 UMA 128 MB. Nagrywarka DVD +- Cena 3499 PLN. Niech ktos kompetentny powie mi:
    1) jak to ma się z wydajnoscią do blaszaka??
    2) czy warto??
    Dodam, że ma to byc mój pierwszy laptop. Obecnie uzytkuje blaszaka Athlon 1700+, 256 RAM,GF4SE 64MB, płyta MSI KT266 2aU. Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    Przeniesiono z Komputery Hardware ( TJT )
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 21  
    Jezeli chodzi o komputery przenosne to wszystko to ma byc zarowno wydajne, lekkie i jeszcze dlugo pracowac na baterii, wiec wszystko zalezy do czego bedziesz tego uzywal i do czego ma to sluzyc. Z wlasnego doswiadczenia moge powiedzie ze jezeli chodzi o wydajnosc 3D tej serii (nie znam tego modelu-jakas dziwna konfiguracja, ale testowałem model z tej serii)to w 3DMarku 2001 ma ok.3300pkt (model na Cel.M). Na pewno nie powala i o grach mozna zapomniec, ale ogolnie nie jest najgorzej