Posiadam monitor Samsung SyncMaster S22A300H, mój problem polega na tym iż wgrywałem firmware do monitora ( prędzej nie rozpoznawał sygnału HDMI , wyczytałem w necie iż wgranie nowego firmware pomaga). Zabrałem się za wgrywanie w połowie aktualizacji laptop wyłączył się. I zaczęło się, nie mogę włączyć monitora, żaden przycisk nie reaguje. Po podłączeniu przez kabel HDMI laptop wykrywa monitor, niestety dalej nie mogę włączyć monitora. Ponowna aktualizacja jest nie możliwa ponieważ program twierdzi iż jest już wgrana najnowsza wersja firmware. Proszę o poradę czy da się uruchomić monitor.