Witam od jakiś 2 tyg wyskakują mi reklamy w nowych oknach i kartach , jest to bardzo denerwujące .
Wszystko co mi nie potrzebne na kompie odinstalowałem , wszystkie dodatki z przeglądarki itp .
Moja przeglądarka to Firefox .
Dziękuje za pomoc .
Wszystko co mi nie potrzebne na kompie odinstalowałem , wszystkie dodatki z przeglądarki itp .
Moja przeglądarka to Firefox .
Dziękuje za pomoc .