Witam wszystkich!
Niedawno zbudowałem sobie odbiornik radiowy AM na fale długie i średnie, i chciałbym zbudować sobie do niego nadajnik, tylko nie wiem jak. Szukałem różnych schematów w internecie, ale znalazłem nadajniki tylko na modulację FM.
Proszę o odpowiedzi i pomoc. Z góry dziękuję!
Niedawno zbudowałem sobie odbiornik radiowy AM na fale długie i średnie, i chciałbym zbudować sobie do niego nadajnik, tylko nie wiem jak. Szukałem różnych schematów w internecie, ale znalazłem nadajniki tylko na modulację FM.
Proszę o odpowiedzi i pomoc. Z góry dziękuję!